سوال دارید؟

09149438637

ارومیه جاده سلماس شرکت یاشیل اینجی آذربایجان

  • English

سبد خرید

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی

آخرین پروژه ها

آذربایجان غربی ارومیه

info@Yashilinji.com

09149438637

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 16

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی
17
سپتامبر 13, 2022
Admin-wp

معاون استاندار:
کشاورزی دانش بنیان یک ضرورت جدی برای توسعه اقتصادی آذربایجان غربی است

🔹 گفت:باید با دانش‌بنیان کردن کشاورزی و یافتن الگوی مصرف بهینه، از نابودی خاک و هدررفت آب جلوگیری و صرفه‌جویی در آب برای توسعه اقتصادی را به صورت جدی دنبال کرد.

🔹جواد کرمی در بازدید از مجموعه گلخانه های یاشیل اینجی آذربایجان در ارومیه، با تاکید بر سهم کشاورزی در توسعه پایدار استان گفت: بهره وری کامل در این حوزه از مسیر توسعه علم و حمایت از شرکت های دانش بنیان به دست می آید.

🔹وی نوآوری‌های فناورانه را برای توسعه کشاورزی هوشمند و امنیت پایدار غذایی مهم دانست و گفت: خوشبختانه به جهت بهره مندی از توان علمی، نیروی ماهر و جوانان بااستعداد، کشور در این حوزه می تواند سرآمد باشد.

🔹معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی، تلاش مراکز رشد کشاورزی برای تجاری سازی ایده های نوآورانه، جذب و حمایت موسسات کوچک و نوبنیاد تحقیقاتی جهت تجاری سازی ایده ها و تلاش جهت تکمیل و راه اندازی بخش های تحقیق و توسعه در حوزه کشاورزی را قابل تقدیر دانست و افزود: تلاش برای ایجاد ارتباط گسترده و هم افزایی شرکت ها در مرکز رشد و خارج از آن، برنامه ریزی برای جذب سرمایه گذار، نظارت و ارزیابی بر عملکرد واحدهای فناور و تلاش جهت کم کردن موانع جهت تسریع در تولید و ارائه خدمات به شرکت های تحت حمایت را از جمله وظایف مراکز رشد برای حمایت از واحدهای فناور دانست.

🔹وی ضمن قدردانی از تلاش مدیران این واحد گلخانه ای در کشت فناورانه محصولاتی چون موز و آناناس تصریح کرد: باید ریسک صاحبان ایده در دوران راه اندازی موسسات نوپا به همت بخش دولتی و متولیان امر کاهش یابد.
t.me/westaz_gov

دسته بندی: آموزشقرار داد ها